怎么样让胸变大点,女人胸小怎么才能变大丰胸食物?在丰胸的问题上不要再盲目了,以上丰胸好方法加上简短的坚持就可以让你尽早的改善贫胸的困境丰胸产品,享受大胸女人高处的峰景,你还在犹豫什么呢丰胸方法?为了更精确的爱护好女性的乳房,在此我们为您提供丰胸专家为您一对一免费指导丰胸粉嫩公主!针对性地有效改善乳房!添加WeChat:zyy36602给你丰满健康大乳房!
Plastik Kart Baskı Makinesi < Plastik Kart Baskı Makineleri < Kart Baskı Makineleri
banner

Plastik Kart Baskı Makinesi

Kart Baskı Makineleri

Ürün Kodu: 159 07 0104

Baskı yöntemi
Dye Sublimation Termal transfer baskı
Baskı modu
Tek ya da çift taraflı kenardan kenara
Baskı çözünürlüğü
300 dpi
Baskı hızı
Siyah beyaz: saatte 850 karta kadar
Renkli: saatte 260 karta kadar
Kodlama seçenekleri
Manyetik bant kodlama: ISO, 3 yol HiCo/LoCo, JIS2
(opsiyonel) Temaslı ve temassız akıllı kart kodlama
Kart uygunluğu
PVC, Kompozit PVC, ABS (verniklenmiş), PET
ISO CR80 - ISO 7810 (53.98 x 85.60 mm)
0.25 - 1.25 mm (10 - 50 mil)
Kart tutucular
Giriş tutucusu: 100 kart / 0.76 mm
Çıkış tutucusu: 80 kart
Arka çıkış tutucusu/reddedilenler tutucusu: 80 kart
Kart girişi
Otomatik
Seçime bağlı olarak manuel
Bağlantı
USB 2.0 yüksek hızlı ve Ethernet
WiFi seçeneği mevcuttur
Desteklenen işletim sistemleri
Windows XP SP3, 7 ve 8 32-64 bit
Yazılım
Matica Yazıcı Sürücüsü ve Yazıcı Yöneticisi
EDI Secure Connect Driver, IPM option (cluster), SDK
Sarf malzemeleri
Matica Orijinal Sarf Malzemeleri
Yazıcı Boyutları (U x G x Y)
395 x 200 x 253 mm, reddedilenler kutusu olmadan (15.35” x 7.7” x 9.61”)
500 x 200 x 253 mm, reddedilenler kutusu ile (19.11” x 7.7” x 9.61”)

 

Espresso II, İtalyan tasarımı ve mühendisliğinin parlak buluşu olan ve istikrarlı performansıyla Alman güvenilirliğini yansıtan kompakt yapılı ve güçlü bir masa üstü tipi kimlik kartı yazıcısıdır. Kullanıcılarına yüksek baskı hızı ve üstün baskı kalitesini uygun fiyat ve çok yönlülük ile bir arada sunmaktadır. Dayanıklı ve sağlam tasarımıyla Espresso II, her türlü ofis ya da kart üretim ortamına yakışmakta ve benzersiz bir performans sergilemektedir.Matica® Espresso II, yalnızca tek tarafa baskı yapılmasını gerektiren projeler için geliştirilmiş tek taraflı masaüstü tipi kimlik kartı yazıcısıdır. Dubleks baskı özelliği sayesinde yazdırma kapasitesi kolaylıkla iki katına çıkartılabilir. Bütün Espresso II serisi yazıcılar, ek donanım bileşenlerinin kurulmasına ihtiyaç kalmadan herhangi bir anda ve yerde dubleks hale dönüştürülebilir.

Yazıcın ön tarafında bulunan LED durum göstergeleri, kart üretim sürecini uzaktan takip etmenizi sağlar. Kart tutucu kapağındaki mavi LED ise kart girişi uygunluğunu gerçek zamanlı olarak bildirir. Gerektiğinde tekli kart basımı için seçime bağlı olarak tek kartı elle sokma özelliğinden de yararlanabilirsiniz. Her yazıcıda arka tarafta bulunan çıkış tutucusu ise kart partilerinin tamamının yakalanmasına yardım ederek, daha yüksek hacimli işlerde verimi arttırır. Standart kurulumda önde bulunan giriş ve çıkış tepsileri ise masa üstü, dolap içi ya da tezgah altı gibi yer darlığı çekilen ortamlarda büyük kolaylık sağlar. Her bir Espresso II yazıcıda aynı zamanda erişim kontrolü, zaman ve katılım, ödeme hizmetleri ve daha pek çok uygulamada da kullanılabilmek üzere işlevselliğin en üst seviyeye çıkarılabilmesi için seçime bağlı olarak dahili manyetik bant, temaslı çip ya da temassız akıllı kart kodlayıcıları da bulunmaktadır. Bu serideki bütün modellerde baskı ve kodlama işlemlerini kolaylaştıran ve sorunsuz hale getiren Ethernet bağlantısı ve seçime bağlı WiFi bağlantı özelliği bulunmaktadır. Espresso II’nin sunduğu çok sayıda seçenek sayesinde Yazıcınızı kolaylıkla tanımlayabilir ve güncel ihtiyaçlarınızı eksiksizce karşılayacak modeli seçebilirsiniz. Gereksinimlerinizin ileriki zamanlarda artmasından bağımsız olarak, mevcut konfigürasyonunuza çeşitli işlevler eklemek suretiyle sisteminizi geliştirme olanağına da sahipsiniz. Bu yeni yazıcı serisi Çalışan ve Üye Kimlik Kartları, Hizmet ve Yardım Kartları, Hediye Kartları, Sürekli Müşteri Kartları, Erişim Kontrol Kimlik Kartları, Öğrenci Kimlikleri ve Geçiş Kartları gibi pek çok uygulama için idealdir.