怎么样让胸变大点,女人胸小怎么才能变大丰胸食物?在丰胸的问题上不要再盲目了,以上丰胸好方法加上简短的坚持就可以让你尽早的改善贫胸的困境丰胸产品,享受大胸女人高处的峰景,你还在犹豫什么呢丰胸方法?为了更精确的爱护好女性的乳房,在此我们为您提供丰胸专家为您一对一免费指导丰胸粉嫩公主!针对性地有效改善乳房!添加WeChat:zyy36602给你丰满健康大乳房!
Plastik Kart Baskı Makineleri < Plastik Kart Baskı Makineleri < Kart Baskı Makineleri
banner

Plastik Kart Baskı Makineleri

Kart Baskı Makineleri

Ürün Kodu: 159 07 0108

Baskı yöntemi
Dye Sublimation Termal transfer baskı
Baskı modu
Tek ya da çift taraflı (seçime bağlı) Re-transfer baskı
Baskı hızı
Saatte 120 karta kadar (tek taraflı)
Baskı çözünürlüğü
300 dpi
Yazıcı kafası
Yaşam boyu garantili (EDIsecure® malzemeleri kullanılarak)
Kart tipleri
PVC, Kompozit PVC, ABS, PET ve
Polikarbonat Kartlar ISO ID -1/CR-80, ölçüler 85.60 x 53.98 mm
Kart kalınlığı
0.25 - 1.02 mm (ayarlanabilir kart kalınlığı)
Giriş Tutucusu Kapasitesi
200 kart (0.76 mm)
Çıkış Tutucusu Kapasitesi
100 kart (0.76 mm)
Arayüz
USB 2.0 ve Ethernet
Desteklenen işletim sistemleri
Windows XP, 7, 8
Yazıcı boyutları
343 x 322 x 360 mm (GxDxU)
Ağırlık
13.9 kg (seçime bağlı dahili bileşenler hariç)
Güç Kaynağı
100/120 V ve 220/240 V, 50/60 Hz FCC, CE, UL, GOST-R, ve CCC onaylı
Çalışma Ortamı
15°C ila 30°C, %35 ila %70 yoğuşmasız nem

 

Modüler yapılı tek ya da çift taraflı EDIsecure® XID8300 Geri Transfer Kart Yazıcısı endüstriyel gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmış olduğu için, bükülme çözümü, palet ve kodlama modülleri gibi bir çok seçime bağlı modülle donatılmıştır. XID Re-Transfer Teknolojisinin sağladığı zenginlik ve tecrübeyi temel alan bu yazıcı, dahili kodlama ve laminasyon özellikleriyle fişe takılıp çalıştırılmaya hazırdır. Kompakt boyutuyla sağlam ve güvenli kart basmak için gereken güvenilirlik, performans ve uygun fiyatı bir arada sunar. Akıllı kartların eşit olmayan yüzeylerinde bile neredeyse offset baskı kalitesine ulaşır.

XID8300, ABS, PET ve Polikarbonat gibi PVC olmayan uzun ömürlü, dayanıklı kartlar da dahil olmak üzere çeşitli kart malzemeleri üzerine baskı yapabilmektedir. Kilitlenebilen, geniş alanlı kart tutucu, kesintisiz iş akışı sağlamak amacıyla 200’e kadar boş kartı barındırabilmektedir. Değiştirilebilir kartuşlu, kullanıcı dostu önden yükleme sistemi ise malzeme değişimini hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır. Kişisel gereksinimlerinizi karşılamaya hazır olan bu yazıcı, müşterinin ihtiyacına göre donatılabilmektedir. Kart işlevselliğinde daha fazla talebe yanıt verebilmek için seçime bağlı olarak manyetik bant, IC temas ve akıllı kart kodlama sağlanabilmektedir. Kartlarınızın kullanım süresi ve güvenliğini arttırmak için, tek taraflı laminasyon için EDIsecure® Dahili Laminasyon Modülleri’nden ILM-LS ve eşzamanlı çift taraflı laminasyon için de ILM-DS modülünü yazıcınızla birlikte kullanın.

Elektronik güvenlik kilidi, Kensington kilidi, görünmez güvenlik baskısı için boya uçunmalı UV mürekkep şeridi, ağlar arası şifreli veri transferi için IPSEC ve kullanılmış malzemelerdeki kara verilerin Güvenlik Amaçlı Silinmesi gibi geniş kapsamlı güvenlik özellikleri, kart ve ortamlar için sahteciliğe karşı koruma sağlanmasına ve kişisel bilgilerin kötüye kullanılmasının önlenmesine yardımcı olur.