怎么样让胸变大点,女人胸小怎么才能变大丰胸食物?在丰胸的问题上不要再盲目了,以上丰胸好方法加上简短的坚持就可以让你尽早的改善贫胸的困境丰胸产品,享受大胸女人高处的峰景,你还在犹豫什么呢丰胸方法?为了更精确的爱护好女性的乳房,在此我们为您提供丰胸专家为您一对一免费指导丰胸粉嫩公主!针对性地有效改善乳房!添加WeChat:zyy36602给你丰满健康大乳房!
Plastik Kart Baskı Makinesi < Plastik Kart Baskı Makineleri < Kart Baskı Makineleri
banner

Plastik Kart Baskı Makinesi

Kart Baskı Makineleri

Laminasyon Ünitesi
Ürün Kodu: 159 07 0112

Laminasyon Yöntemi
Isıl transfer
Laminasyon Modu
ILM-LS ile tek taraflı
ILM-DS ile çift taraflı (eşzamanlı)
Laminasyon Hızı
Kart başına 16 – 30* saniye (tek ya da çift taraflı)
Hız Ayarları
3 mm/sn – 12 mm/sn
Sıcaklık Ayarları
90°C – 180°C, 5°C’lik basamaklarla ayarlanabilir
Kart Malzemeleri
PVC, Kompozit PVC, ABS, PET
ve Polikarbonat Kartlar ISO ID-1/CR-80, ölçüler 85.60 x 53.98 mm
Kart kalınlığı
0.76 mm
Boyutlar
210 x 326 x 360 mm (GxDxY)
Ağırlık
ILM-LS: 8.1 kg ILM-DS: 9.0 kg
Güç kaynağı
100/120 V ve 220/240 V, 50/60 Hz GOST-R, CE, ve UL onaylı
Çalışma ortamı
15°C ila 30°C, %35 ila %70 yoğuşmayan nem

 

Dayanıklı ve güvenli, kurcalanmaya karşı korumalı kartlara yönelik giderek artan talebi karşılamak üzere pazardaki en esnek ve hızlı laminasyon programını geliştirdik. EDIsecure® Dahili Laminasyon Modülleri, güvenli çalışan ve ziyaretçi kartları, ehliyet ya da nüfus cüzdanı gibi uygulamaların talepkar gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Kompakt yapılı EDIsecure® Dahili Laminasyon Modülü ILM-LS toplam maliyet, iş hacmi gereksinimleri ve güvenilirlik sağlamak amacıyla muazzam bir esneklik sunmaktadır. Çip kısmı kesip çıkarılmış parçalardan oluşan kartın üzerine EDIsecure® şeffaf ve güvenli laminatların uygulanmasıyla, yüzey fiziksel hasara karşı korunmuş ve kartın ömrü uzatılmış olacaktır. Özel tasarım ya da genel kullanımlı holografik folyolar, karta kurcalanmaya karşı koruma sağlar. Portre modunda laminasyon sayesinde kart başına 16 saniyelik çok yüksek bir laminasyon hızı (tek taraflı) elde etmek mümkündür.

ILM-LS, dahili laminasyon için kolaylıkla EDIsecure® XID 8300 Re-Transfer Yazıcı ile birlikte kullanılabilir. Tek yapmanız gereken, üniteyi uygun bağlantı plakasıyla yazıcıya bağlamaktır. Yazıcı ve modül kızılötesi arayüz aracılığıyla haberleşir. Çeşitli kart malzemeleri için laminasyon parametreleri, bu sayede yazıcı sürücüsü tarafından kontrol edilir. Böylece laminatör, en uzun kart ömrü için PVC, Kompozit PVC, ABS, PET ve hatta Polikarbonat da dahil olmak üzere bütün kart malzemeleriyle kullanılabilmektedir. Malzemelere erişimin güvence altına alınması için laminasyon modülünde ön kapak için elektronik bir güvenlik kilidinin yanı sıra bir Kensington kilidi de bulunmaktadır. Eşzamanlı çift taraflı laminasyon için de ILM-DS modülü kullanılmaktadır. İki ayrı laminasyon kartuşu bulunan ve yukarı ve aşağı ısı valsi için ayrı sıcaklık kontrolüne sahip bu modül sayesinde aynı karta aynı zamanda farklı laminatlar uygulamak bile mümkündür. ILM-DS modülünün özel bir sürümü, EDIsecure® DCP 360+ Doğrudan Karta Baskı Yapan Yazıcı ve XID 93xx Geri Transfer Kart Yazıcısı ile birlikte kullanılabilir.